تلگرام مودم شاپ
اینستاگرام مودم شاپ
آپارات مودم شاپ
 ورود به حساب
 اطلاعات تماس

مودم شاپ,مودم جیبی,مودم همراه,مودم3g,مودم 4g,مودم فورجی ,مودم سیمکارتخور,3gmodem,4gmodem,مودم usb,مودم wifi,خرید مودم جیبی ایرانسل,مودم همراه رایتل,مودم 4G ارزان,مودم جیبی ارزان,مودم 4g,مودم 4g ایرانسل ,مودم جیبی همراه اول,بهترین مودم 4g,بهترین مودم جیبی,lh92,خرید مودم,4Gرایتل,خرید مودم 4g رایتل,مبین نت,تعرفه مودم جیبی,تحت پوشش جیبی,قیمت مودم رای فای,مودم رایتل 4g,مودم جیبی ایرانسل,مودم همراه رایتل,قیمت مودم دانگل,قیمت مودم همراه اول,قیمت مودم جیبی ایرانسل,مودم جیبی ایرانسل,قیمت مودم همراه,خرید مودم 4g ایرانسل,قیمت مودم همراه,مودم شاپ,مودم جیبی,مودم همراه,مودم3g,مودم 4g,مودم سیمکارتخور,3gmodem,4gmodem,مودم usb,مودم wifi,خرید مودم جیبی ایرانسل,مودم همراه رایتل,مودم 4G ارزان,مودم جیبی ارزان,مودم 4g,مودم 4g ایرانسل ,مودم جیبی همراه اول,بهترین مودم 4g,بهترین مودم جیبی,lh92,خرید مودم,4Gرایتل,خرید مودم 4g رایتل,مبین نت,تعرفه مودم جیبی,تحت پوشش جیبی,قیمت مودم رای فای,مودم رایتل 4g,مودم جیبی ایرانسل,مودم همراه رایتل,قیمت مودم دانگل,قیمت مودم همراه اول,قیمت مودم جیبی ایرانسل,مودم جیبی ایرانسل,قیمت مودم همراه,خرید مودم 4g ایرانسل,قیمت مودم همراه

مودم جیبی,مودم فورجی,مودم همراه,مودم ایرانسل,مودم سیمکارتی,مودم لن دار رومیزی,مودم شاپ,خرید مودم جیبی,خرید مودم سیمکارتی,خرید مودم ایرانسل,بهترین مودم جیبی,ارزان ترین مودم جیبی,ارزانترین مودم 4g,مودم 4g

شرایط استرداد کالا

1-  از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاهای اینترنتی از جمله فروشگاه مودم جیبی ، مودم آنلاین و مودم شاپ ما به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
2- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه مودم جیبی ، مودم آنلاین و مودم شاپ درج نموده است.
3- فروشگاه مودم جیبی ، مودم آنلاین و مودم شاپ به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
4- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

5-  منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی، که بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری از زمان سفارش و به شرط باز نشدن بسته وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌ کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود»، در صورت انصراف مشتری از خرید کالا در مدت زمان یاد شده ، مشتری باید از طریق یکی از راه های ارتباطی استرداد کالا این امر را به اطلاع بخش فروش رسانیده تا هماهنگی های لازم صورت گرفته و پس از عودت کالا و بررسی سالم بودن آن ، نسبت به عودت وجه کامل خرید کالا به  حساب اعلامی از سوی مشتری اقدام گردد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالا و همچنین هزینه عودت آن بر عهده مشتری میباشد. در ضمن هرگونه برداشت غلط و استفاده نادرست از از این بند از نظر قانون جرم و از نظر شرعی حرام است.
6- تمامی کالاهای این فروشگاه قبل از ارسال تست شده و با تظمین سالم بودن و در بسته بندی ضد ضربه با پست یشتاز ارسال میگردد.
7- در سفارشات نقدی چنانچه کالای ارسال شده برای مشتری به دلایل مختلف برگشت خرده باشد و مشتری درخواست ارسال مجدد کند هزینه بسته بندی و ارسال مجدد از مشتری دریافت خواهد شد.
8- چنانچه در هر مرحله از سفارش، مشتری از سفارش ثبت شده منصرف شد باید ازطریق یکی از راه های ارتباطی تماس با ما اعلام نماید. در صورتی که سفارش بصورت نقدی ثبت شده باشد و مبلغ به حساب فروشگاه واریز شده باشد قبل از آماده سازی و تحویل به پست تمامی مبلغ و در صورت اماده سازی کالا و بسته بندی هزینه مورد نظر کسر و بقیه به حساب اعلامی از سوی مشتری واریز می گردد .